خرید حفاظ نرده استیل رنگی

خرید حفاظ نرده استیل رنگی در مدلهای عمودی در قیاس با مدل افقی با طرح ساده برای هر متر طول از راه پله تهران، حدود ۳۰.۰۰۰ الی ۸۰.۰۰۰ تومان در قیمت گران تر می باشد. انواع نرده استیل رنگی تولید داخل و خارج برای فروش و نصب موجود می باشد.
خرید حفاظ نرده استیل رنگی در ۲ حالت، دچار نوسان و تغییر چند ۱۰.۰۰۰ تومنی قیمت، در هر متر طول است! ۱. استفاده در بند های زیر از یک ساختمان:
  • استفاده در راه پله
  • استفاده در پنجره
  • استفاده در بالکن
۲. استفاده از ۲ مدل مطرح شده برای نرده استیل:
  • مدل عمودی نرده استیل
  • مدل افقی نرده استیل

در توضیح بخش نخست:

لازم به ذکر است که به دلیل شرایط محل و همچنین نحوه نصب نرده استیل در بند های مطرح شده، قیمت خرید حفاظ نرده استیل رنگی دچار نوسان می شود.

در توضیح بخش دوم:

نیز به جهت طرح و مدلی که انتخاب می گردد، تایم نصب و میزان کاربرد استیل مشخصا در بالا پایین شدن قیمت خرید حفاظ نرده استیل رنگی موثر است.

قیمت خرید حفاظ نرده استیل رنگی تهران

پایه یا کف قیمت این نرده ها در انواع پایه نرده استیل، از حدود ۷۷.۰۰۰ تومن تا حتی ۱ میلیون و بیشتر در انواع خارجی وجود دارد. تفاوت قیمتی به دلیل وجود کیفیت و میزان مقاومت و همچنین دیگر پارامتر هایی همچون ثابت بودن رنگ آن تحت شرایط خاص و غیره می باشد. قیمت ها معمولا برای پایتخت و حومه به دلایلی مناسب تر از دیگر نقاط کشور بوده و وجود مراکز فروش اینترنتی، امور مربوط به خرید را بسیار سهل و آسان نموده است.

انواع حفاظ نرده استیل رنگی

خرید حفاظ نرده استیل رنگی به دو شکل یا نوع به فروش می رسد:
انواع حفاظ نرده استیل رنگی
  • لوله یا پروفیل های معمولا ۴ متری
  • پایه نرده های آماده معمولا به ارتفاع متغیر
لوله یا پروفیل، اغلب بدون طرح و کاملا ساده در ضخامت های متفاوت می باشد که به منظور استفاده در انواع مدلهای افقی نرده استیل بکار می آید. لازم به ذکر است که ابتدا تولید لوازم استیل شامل لوله و … به رنگ طبیعی استیل صورت می گیرد و با قرار گرفتن در پروسه آنادایزینگ، رنگ مورد نظر اغلب طلایی به آن اضاف می گردد. در پایه نرده های استیلی رنگی قضیه کمی متفاوت از آن چه در بالا بیان شد، است.
انواع حفاظ نرده استیل رنگی
پایه نرده های آماده که هر یک طرح های متنوعی برخوردارند پروسه آماده سازی این پایه ها به دلیل اعمال تغییرات ظاهری در آن کمی طولانی تر می باشد و اغلب نیز این فرآیند توسط دستگاه های متعدد و در کارگاه های مجهز انجام می گیرد.در شکل بالا نمونه پیچی این نرده های استیلی را مشاهده می کنید.منبع: سایت نرده استیل

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید