عرضه نرده استیل تراس شیشه ای

عرضه نرده استیل تراس در هر مدل که باشد کاربرد طرح شیشه ای در آن می تواند بر زیبایی ساختار نرده اضافه کند. نرده استیل شیشه ای بیشترین تقاضا برای خرید انواع نرده استیل در بالکن و تراس است.

عرضه نرده استیل تراس شیشه ای

عرضه نرده استیل تراس برای اجرای مدلهای عمودی و افقی نرده استیل می تواند با تنوعی از انواع دیگر عناصر مانند شیشه جلوه نماید!
نرده استیل شیشه ای زمانی که در یک ترکیب و در یک ساختار از نرده های استیل رخ می نماید بسیار مورد توجه قرار می گیرد و اغلب استفاده از این مدل و طرح نرده های استیل، مربوط به بالکن و تراس ساختمان ها یمختلف با کاربری گوناگون است.
نرده استیل شیشه ای برای تراس در واقع مانعی که بین داخل و خارج از ساختمان به عنوان حفاظ اجرا می گردد را به گونه ای حذف می کند و فضای بالکن و تراس را بزرگ تر جلوه می دهد.
در واقع این به معنی حذف حفاظ نیست بلکه شفافیت نرده استیل شیشه ای چنین القا می کند که مانعی به نام حفاظ وجود ندارد!

عرضه نرده استیل تراس شیشه ای

عرضه نرده استیل تراس

عرضه نرده استیل تراس که از اتصال لوله و یراق شکل می گیرد با جزئیاتت کامل از این لوازم صورت می پذیرد و برآورد هزینه ها براساس میزان استفاده از آن و هزینه نصب می باشد.
عرضه ای که برای خرده کاری باشد به صورت متری برآورد می شود اما زمانی که عرضه شکل عمده بگیرد مثلا پروژه چندین بلوک به صورت مجتمعی با تعداد واحد های زیاد که نیاز به نرده کاری تراس یا بالکن در آن باشد! قیمت ها براساس جزئیات اما پایین تر مطرح می شود و همین عامل در تخفیف قیمت تمام شده موثر است.

عرضه نرده استیل تراس شیشه ای

عرضه نرده استیل شیشه ای

عرضه نرده استیل شیشه ای نیز شامل قطعاتی می باشد که برای نصب و ارای این مدل از نرده کاربرد دارد.
از جمله می توان به اتصالات خاص این نرده ها، شیشه با ابعاد و سایز و ضخامت مناسب و البته از نوع نشکن و انواع قطر از لوله ها!
در سکوریت بودن شیشه و نوع اتصالات به کار رفته باید نهایت دقت را داشت تا روند اجرای کار و بعد از از کیفیت و مقاومتی مناسب برخوردار باشیم.

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید