قیمت نرده استیل افقی مخصوص پله

قیمت نرده استیل افقی به ازای هر خط اضافه در هر متر طول با تغییر محسوسی همراه است. نرده های استیل در انواع مدل افقی مخصوص پله معمولا با مدل ۳ خط و بیشتر طراحی و اجرا می شود.

قیمت نرده استیل افقی مخصوص پله

قیمت نرده استیل افقی ۳ خط معای راصلی در قیمت گذاری در این مدل می باشد و به عنوان بیس کار در اعلام قیمت به مشتری قرار می گیرد. در این مدل به ازای هر خط (لوله نرده استیل) که اضافه یا کم می شود قیمت بالا یا پایین می رود چگونه؟
با کم کردن خط، مدل از ۳ خط به ۲ خط تغییر می کند در نتیجه میزان استفاده از لوله استیل کم می شود و در نتیجه قیمت پایین تر محاسبه می گردد.
با اضافه شدن ۱ خط یا بیشتر، به ازای هر کدام و براساس متر طول حدود ۱۰.۰۰۰ تومن به قیمت کل افزوده می شود.

قیمت نرده استیل افقی

قیمت نرده استیل افقی به لوازم و نوع طرح روی آن نیز روند افزایشی به خود می گیرد.
گاهی طرح پایه نرده ها خاص تر انتخاب می شود یا گاهی این پایه نرده ها از جنس دیگری مانند پلکسی مورد استفاده قرار می گیرد و … همه این موارد برای تعیین قیمت مطرح می باشند.
قیمت تحت تاثیر یک پارامتر قرار نمی گیرد که با روند مشخصی در این بخش همراه باشد و بتوان این قیمت را در سایت نیز قرار داد!
معمولا قیمت طبق نظر کارشناسی و براساس پارامتر هایی که کارفرما انتظار ایجاد یا رعایت آن را در نرده استیل دارد مشخص می شود بنابراین جهت اطلاع از قیمت ها با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

قیمت نرده استیل افقی مخصوص پله

نرده استیل افقی پله

نرده استیل افقی پله برای هر مکانی یکی از پرکاربرد ترین مدلهای نرده استیل است.
این مدل با اجرای سریع و نصبی آسان، کمترین میزان استفاده از لوله و یراق را دارد.
مدل افقی نرده استیل با نصب ابتدایی پایه نرده ها به عنوان بیس کار و سپس با اتصال لوله های افق به پایه نرده ها شکل می گیرد.
اتصالات فروشی در این مرکز، از نوع ۳۰۴ و شامل حلقه، زانویی و … است که به منظور مقابله با یکی از دلایل لق شدگی بین اتصالات با گذر زمان می باشد.

قیمت نرده استیل افقی مخصوص پله

نرده استیل مخصوص پله

نرده استیل مخصوص پله یعنی مجوز استفاده از هر مدلی که نقش حفاظ را بر عهده دارد و از جنس استیل با قابلیت های استیل و مناسب پله می باشد.
معمولا طرح نرده را براساس فرم و مدل راه پله تعیین می کنند به همین جهت راه پله های دارای خم، نیازمند ایجاد خم کاری هایی بر روی لوله نرده های استیل است.
اما مدل دچار تغییر نمی شود و هر آن چه که مورد پسند واقع گردد امکان اجرا دارد.
در واقع باید خاطر نشان کرد که هر مدلی از نرده های استیل برای پله مناسب می باشد و هیچ محدودیتی در استفاده از مدل ها وجود ندارد.

قیمت نرده استیل افقی مخصوص پله

قیمت نرده استیل افقی مخصوص پله با توجه به تعیین تعداد خط (لوله های افقی موازی) می تواند با تغییر چند ۱۰ هزار تومنی در هر متر طول همراه باشد در واقع این نشان می دهد که تعیین خط از ۱ تا ۶ و بالا تر در قیمت گذاری ها موثر است.

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید