قیمت نرده استیل شیشه ای پشت بام

قیمت نرده استیل شیشه ای پشت بام در صورتی که از انواع گرید ۲۰۱ یا ۳۰۴ استفاده شود با تفاوت مختصر مواجه خواهیم بود. نرده استیل یکی از مناسب ترین انتخاب ها به عنوان حفاظ نرده برای پشت بام از سوی کارشناسان تایید شده است.

قیمت نرده استیل شیشه ای پشت بام

قیمت نرده استیل شیشه ای پشت بام یکی از زیبا ترین مدلهای نرده استیل است که در طول سال های اخیر با استقبال زیادی از سوی پیمانکاران و انبوه سازان مواجه شده است که البته ایمنی لازم را برخوردار می باشد.
ساختمانی های جدید با معماری نوین این مهم را بیشتر ملموس نموده که همواره برای خرید نرده نیز بایستی به زیبایی در کنار کیفیت و کارایی توجه شود.
نرده استیل شیشه ای یکی از نرده های استیل در انواع مدرن می باشد که از پایه نرده های مکعبی یا مربعی و یا این که از لوله نرده استیل عرضه می گردد. اجرای این نرده ها نیز توسط این نمایندگی صورت می پذیرد.

قیمت نرده استیل شیشه ای پشت بام

قیمت نرده استیل شیشه ای پشت بام

قیمت نرده استیل شیشه ای در پشت بام که استفاده می شود با توجه به متراژ کاری و همچنین نوع پایه این که مکعبی باشد یا لوله ای! تفاوت هایی را دارد جدا از این که قیمت شیشه با توجه به ضخامت و نوع استحکام نیز محاسبه می گردد.
در خصوص پشت بام ارتفاع استانداردی تعریف شده که توجه به آن اهمیت دارد که براساس آن حفاظ نرده استیل طراحی و اجرا گردد اما گاهی نیز با توجه به نما و معماری ساختمانی، این اهمیت بیشتر جلوه می کند که ارتفاع را بیش از حد استاندارد نیز بگیرد که براساس نظر کارفرما می باشد.

فروش نرده استیل شیشه ای

فروش نرده استیل شیشه ای برای هر مکانی می تواند مناسب باشد زیبایی این نرده ها واقعا تحسین برانگیز است که در انواع شیشه های رنگی و بدون رنگ عرضه می گردد.
شیشه ها معمولا در ضخامت های ۱۰ و ۹ و حتی بیشتر به تولید می رسد که لمینت شده و کاملا نشکت می باشد بنابراین هیچ نگرانی از بابت استفاده و کاربرد این مدل از نرده ها وجود ندارد.
بیشتر کشور های پیشرفته دنیا از انواع نرده استیل شیشه ای بیشترین بهره را در صنعت ساختمانی برده اند و این حاکی از کیفیت مناسب آن می باشد

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید