نرده استیل افقی راه پله از مرکز فروش

نرده استیل افقی سه خط راه پله یکی از انواع مدل نرده استیل که با وجود کیفیت باور نکردنی هنگام قرار گرفتن در معرض رطوبت و هوای شرجی، از قیمت مناسبی نیز برخوردار است. این نرده ها در انواع ۴ خط و بیشتر نیز به فروش می رسد.

نرده استیل افقی یکی از انواع نرده های پرکاربرد است. می دانیم که هر ساختمانی به طور معمول دارای راه پله، بالکن و تراس، پشت بام، پنجره می باشد که هر یک از موارد مذکور، بدون مجهز شدن به سیستم حفاظتی نرده، قابلیت و کاربری خود را از دست می دهد زیرا عملا کسی حاضر به زندگی، کار و تفریح در ساختمان بدون حفاظ نیست!

نرده استیل افقی

در بین انواع فلزات، استیل که کیفیت را مرهون وجود آلیاژ ۳۰۴ و ۳۱۶ می باشد در برابر شرایط مختلف به دوام و پایداری مناسبی رسیده و از پرکاربرد ترین فلزات محسوب می شود.

در بین انواع نرده نیز نرده های استیل به دلیل وجود شاخص مطرح شده در بالا و همچنین براقیت و سطح صیقلی به عنوان کاربردی ترین نرده می باشد.

و در بین انواع نرده استیل، مدل افقی یا سه خط نرده استیل یکی از پرطرفدارترین ها در انتخاب و خرید است که کیفیت و قیمت مناسب را برخوردار می باشد.

بروزرسانی 97.08.30

کاربرد

گریدمدلواحد اندازه گیریهزینه تقریبی با احتساب نصب

توضیحات

راه پله

201/304

افقیمتر طول134.000  تا  89.000

3 خط

201/304عمودیمتر طول…  تا  129.000

ـ

نکته:
در انواع مدل افقی نرده استیل، هزینه هر خط اضافه شده به بخش گارد نرده، حدود 8.000 تا 15.000 تومن برای هر متر طول محاسبه می گردد.

نرده استیل افقی 3 خط

زمانی که انتخاب نرده استیل راه پله حفاظ نرده ای با گارد 3 ردیف لوله یا پروفیل بصورت مورب و به موازات هندریل باشد یعنی مدل نرده استیل سه خط مورد توجه شما برای خرید است!

نرده استیل افقی

این نرده ها بسیار شکیل و ساده به نظر می رسند و عموما هر بار با مانوری که در رنگ اتصالات یا انتخاب نوع پایه نرده و هندریل داده می شود طرح های نو و زیبا بدست می آید و یکی از مدل نرده هایی است که نازلترین قیمت را برخوردار می باشد.

نرده استیل افقی ۴ تایی

اگر پاراگراف قبلی را مطالعه کرده باشیم متوجه می شویم که معیار شماره گذاری برای این مدل نرده استیل ها چگونه است. در انواع افقی ۴ تایی یا نرده استیل چهار خط نیز تنها با اضافه شدن یک ردیف لوله افقی به بخش گارد نرده، مدل، طرح و حتی قیمت تحت تاثیر قرار می گیرد.

نرده استیل افقی

قیمت فروش نرده استیل افقی

در این قسمت، اطلاعاتی از نحوه تعیین قیمت انواع نرده استیل افقی در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

به طور معمول نرده استیل 3 خط معیار، شاخص و پایه اصلی قیمت گذاری برای انواع دیگر نرده های افقی است یعنی چی؟

یعنی در هر دوره براساس نوسانات قیمتی، ابتدا این مدل از نرده، قیمت گذاری می شود و سپس با هر اضافه یا کسر یک ردیف لوله بخش گارد، قیمتی مشخص به قیمت شاخص اضافه یا کم می شود. این میزان قیمت در انواع معمولی و براساس استان و محل زندگی خریدار (چون تعیین قیمت در هر استان یا شهری طبق عرف آن شهر انجام می شود)، حدودا 5 الی 15 هزار تومن و در انواع رنگی یا طرح دار کمی بیش از این مقدار محاسبه می گردد.

منبع: سایت نرده استیل

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید