نرده استیل نمای ساختمان

نرده استیل نمای ساختمان خلاصه شده در المان های استیلی کار شده در نما، حفاظ پنجره و بالکن می باشد. لازمه استفاده از لوله و یراق استیل در هر یک از این بخش ها با گوشتی حداقل ۰.۸ ماندگاری و قدرت بالایی از مقاومت را برخوردار است.
نرده استیل نمای ساختمان، یعنی مجموعی از کاربرد های نرده استیل در هر بخشی که جزء نمای ساختمانی محسوب می گردد، که البته شامل موارد زیر است:
  • نرده استیل نما
  • نرده استیل بالکن
  • نرده استیل پنجره

اگر نرده استیل امروزه هم به فلزی لوکس و هم مقاوم بدل شده، وجود کیفیت و کارایی مناسب آن برای هر بخش ساختمانی است!

این فلز جهت ایجاد ساختار نرده علاوه بر تنوع در طرح، رنگ و مدل دارای ویژگی های دیگری چون ضد زنگ زبودن و مقاوم در برابر ساییدگی است. یعنی دقیقا دو اصل کاربردی که از هر فلز قرار گرفته در معرض آب و هوای شرجی و فضای باز عمومی انتظار می رود و خوشبختانه استیل این شاخصه ها را برخوردار می باشد.

انواع نرده استیل نمای ساختمان

انواع نرده استیل نمای ساختمان
توجه به خرید نوع مناسب نرده استیل برای نمای ساختمان در ۳ مرحله انجام می گیرد:
  • ضخامت
  • انتخاب گرید
  • شرایط نصب
در تعیین ضخامت، طبق نظر کارشناسان فنی، استفاده از انواع حداقل ۰.۸ و حداکثر ۱ مناسب می باشد.در انتخاب گرید، توجه تنها معطوف به انواع ۳۰۴ است. در شرایط نصب، توجه به استفاده از میلگرد داخل لوله ها و نحوه نصب آن به دیوار حائز اهمیت می باشد. در غیر این صورت، نوع دیگر استفاده شده از نرده استیل برای نما، احتمال و ریسک بالایی از زنگ زدگی و ساییدگی را دارد.

مراکز فروش نرده استیل نمای ساختمان

مراکز فروش اینترنتی نرده استیل، ساده ترین راه ممکن برای انتخاب از بین تنوعات مختلف از طرح و مدل نرده استیل بدون صرف کوچکترین هزینه و زمان زیاد است! و این مرکز فروش و نصب نرده استیل، علاوه بر ارائه خدمات متمایز از کیفیت و شرایط نصب، با قیمت های مناسب از نرده استیل، بستر لازم را برای مشاوره رایگان مشتریان خود فراهم نموده است.منبع: سایت نرده استیل

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید