نصب نرده استیل نما از لوله استیل

نصب نرده استیل نما که از لوله استیل ممکن شده به دلیل مقاومت این فلز در برابر شرایط مختلف است و طبق بررسی های به عمل آمده، قیمت نرده استیل که با لوله های استیل کار می شود مناسب تر می باشد.

نصب نرده استیل نما از لوله استیل

نصب نرده استیل نما با استفاده از لوله نرده های استیل هم زیبایی و هم کارایی را به همراه دارد و در هر نمای آجری یا سنگی به گونه ای زیبا می درخشد.
از نظر کارایی این لوله نرده های استیل با دارا بودن ضخامت های مناسب و همچنین نوع گرید، یکی از مناسب ترین نوع فلزات می باشد که طول عمر زیادی نیز دارد و امکان جا به جایی نیز در آن وجود دارد.

نصب نرده استیل نما از لوله استیل

نصب نرده استیل نما و انواع آن

نصب نرده استیل نما با توجه به تفاوت هایی که با دیگر انواع نرده ها دارد اصول به خصوصی می خواهد که البته این امکان توسط مجریان مجرب در محل برقرار می شود.
از انواع این نرده ها می توان به انواع رنگی و طرح دار آن اشاره داشت اما در خصوص مدل چندان تفکیکی نمی توان در این خصوص قائل شد چرا که لوله نرده ها به شکل عمودی یا افقی با فاصله یا بدون فاصله در کنار هم قرار می گیرند و المان هایی حاصل این قرار گرفتن است.
در هنگام نصب نرده استیل در نما شرایطی که باید مدنظر قرار گیرد استفاده از جوش برای اتصال بین لوله ای و قطعات است که ایمنی را افزایش می دهد.

نصب نرده استیل نما از لوله استیل

فروش انواع نرده استیل

فروش انواع نرده استیل چه برای نما باشد یا برای یک بخش از ساختمان و یا یک فضا یا محیطی دیگر، با استاندارد های اجرایی بایستی مطابقت داشته باشد تا نهایتا بعد از اجرا ایمنی لازم در محیط برقرار باشد.
انواع این نرده ها را از طریق مجموعه نرده آرکا می توانید با مناسب ترین قیمت و کیفیت لازم تهیه و خریداری نمایید.
این مرکز مجهز به عرضه نرده استیل و امکان نصب آن برای مدل و طرح های مختلف می باشد.

اطلاعات تماس:
شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
پیج اینیستا faraji_arkasteel
کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید